Niagara Şelaleleri’nde Zipline

Total
0
Shares

Niagara Şelalesi boyunca uzanan fermuar hattıyla 220 metreden düştüğünüz bu macera, kaçırılmaması gereken bir zipline deneyimiyle karşınızda.

Hem ABD’nin hem de Kanada’nın sınır bölgelerinden Niagara Şelaleleri’nin muhteşem manzarasını seyretmeye hazır mısınız? Zipline serüveni, sonsuza kadar hatırlayacağınız yarım dakikalık bir heyecan sunuyor.

UZMANLAR EŞLİĞİNDE UÇUYORSUNUZ

Yolculuk Niagara Parks Grand View Marketplace’de başlıyor. Nihayetinde Horseshoe Şelaleleri’nin dibindeki Ontario Power Company binasında bitiyor. Eğer deneyimli bir kuş değilseniz, endişelenmeyin. Deneyim tamamen bir uzman tarafından yönlendiriliyor.

Heyecan verici bir zipline rotası: Niagara Şelaleleri #1

Tüyler olmadan uçma deneyimi, şimdi Niagara Şelalesi şaşırtıcı dünya harikası manzarasında mümkün. İnsanlara gök yüzüne yükselmek için havalı bir yol sunan fermuar hattı ile yüzünüzde doğanın inanılmaz gücünü hissedin.

Heyecan verici bir zipline rotası: Niagara Şelaleleri #2

YARIM DAKİKADA SONSUZ HİSSEDİN

Bu iple merdivene ve platforma kadar, bir atlama hattına bağlandın ve işler gerçekten basit olsun istiyorsun. Kenardan geçiyorsun. İleri ya da geri adım at, farketmez. Her iki durumda da, yerçekimi kazanacak. Siz en iyisi kendinizi yarım dakikalık bu eşsiz deneyimin kucağına bırakın.

Heyecan verici bir zipline rotası: Niagara Şelaleleri #3

Total
0
Shares

Halk Otobüsleri Hayatımıza Nasıl Girdi

1820’lerden bu yana, atlısından elektriklisine envai çeşit toplu taşıma araçları gelip geçti. 200 yıllık serüveniyle halk otobüsleri hayatımıza…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Total
0
Share