Türkiye’nin En Lüks Karavanı

Arkadaşlar herkese merhaba! Umarım keyifleriniz yerindedir şimdiden hepinize iyi kamplar dostlarım! Bu hafta Yolluk’ta “Türkiye’nin en lüks karavanında bir gün geçirmek” adlı yazımı okuyorsunuz. Düzce’nin Akçakoca ilçesinde denize nazır bir konumda Crossover Wolf Karavan deneyimi yaşadık.

Karavan; içinde yatak, masa, sandalye gibi eşyalar bulunan tekerlekli bir araç. Bir de gezginlere sorun; onlar için anlamı özgür bir yolculuğun uçsuz rotası demek! Şunun güzelliğine bakar mısınız!

Yıllar geçtikçe, döviz alıp başını gittikçe gezginlerin de seyahat alışkanlıkları değişti. Büyük bir fiyat etiketi her zaman kaliteli hizmet demek değil. Bir an için, su altında ya da cam fanusta uyuduğun bir otel hayal et. Kimilerimiz sıradan olmayı reddeden, dünyanın en çılgın otellerini keşfetmeye devam ediyor. Peki bu otelleri özel yapan nedir? Dilersen bu merakını muhteşem bir örnekle giderelim: seni Wolf Karavan ile tanıştırayım! Namı diğer Transformers. Ufacık bir makine nasıl devasa bir otele dönüşüyor hayret edeceksiniz. Ayrıcalıklarıyla Wolf Karavan, sürüklenebilir ve katlanabilir olmasıyla diğer karavan türlerinden ayrılıyor. Aracınızın arkasına takıyorsunuz; yola çıkıyorsunuz ve konaklayacağınız rotaya doğru sürüyorsunuz!

Biz konaklama olarak Akçakoca’da bir sahil tercih ettik; kötü hava şartları bizi durduramadı. Hatta şöyle ki, dayanıksız zorlu şartlara meydan okuyan karavanımızın gücünü bir kez daha görmüş olduk.

Wolf Karavan Nedir?

Bir yolculuğa çıkacaksınız; nereye gideceğinize, ne kadar süre kalacağınıza, nerede uyuyup nerede uyanacağınıza siz karar vereceksiniz. ‘Seyahat özgürlüğü’ diye buna derim ben; tam hayallerinizdeki gibi.

Wolf Karavan tüm yol koşullarında kullanılabilen, çok fonksiyonlu, tam donanıma sahip, yeni nesil bir Crossover karavandır. Tasarım tescilli Wolf ; açılı yapısı ve agresif duruşu ile amfibi, zırhlı araç görünümünü andırıyor.

Al-ko Kaplini, Al-ko Dingili, yüksekliği, lastiği, yaklaşma ve uzaklaşma açıları ile ; hafif arazi koşullarında , şehir içinde ve uzun yolda sorunsuz ve rahat kullanım sağlıyor.

Her Türlü Zorlu Koşullar İçin Teknik Bir Karavan

Wolf Karavan’ı diğer karavanlardan ayıran en önemli özelliklerden biri kuşkusuz zorlu hava şartlarına olan dayanıklılığı ve dışarıdan etkilere kapalı olması. Oldukça sağlam malzemelerden yapılan karavan dışardan gelecek olumsuz birçok etkene karşı çıkıyor. Yağmur çamur, dağ taş, kar toprak dinlemeyen bu karavanımız kış kampı sevenler için de muhteşem bir seçim.

İlgilenen kampsever dostlarım bu karavan deneyimini yaşamak için @wolfkaravan resmi Instagram hesabını ziyaret edebilirler.

Şanlıurfa Gezi Rehberi

Mezopotamya’nın mistik şehri Şanlıurfa’da iki gün dolu dolu gezdim; yedim içtim geldim koşa koşa bu güzel şehri sizlere anlatmaya……

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like